RSS Feed
آخرین بروز رسانی ها
مهر
07
اطلاعيه مركز خدمات و پشتيباني نيوراك - فراسا - جهت بازديد از سايت
ارسال شده توسط محمد مهدي خداياري در 07 مهر 1395 ساعت 05:42

اطلاعيه مركز خدمات و پشتيباني نيوراك  -  فراسا

در راستای احترام به حقوق مشتریان گرامی در خصوص پاره ای از مشکلات گزارش شده بين برخي از مراکز مخابراتی و تجهیزات نیوراک تهيه شده توسط متشريان محترم ، شرکت فناوران رهیاب سیستم آسیا ( فراسا) نماینده رسمی تجهیزات نیوراک در ایران اقدام به دعوت از کارشناسان ارشد فنی و فروش شرکت نیوراک جهت پیگیری و بازدید از سایت های آن دسته از مشتریان نموده است .لذا خواهمشندیم در صورت وجود هر گونه مشکلی فرم مخصوص بازدید را تکمیل و از طریق ایمیل   info@newrocktech.ir و یا newrocktech.ir@gmail.com    ارسال نموده و منتظر تماس  از جانب همکاران ما باشید.

 

براي دريافت فرم درخواست بررسي تجهيزات در سايت ، لطفا بر روي لينك زير كليك كنيد.

survey-on-site-new-rock-gateways-form

 

 


ادامه مطالب »بهمن
21
گروه تخصصي نيوراك در تلگرام
ارسال شده توسط محمد مهدي خداياري در 21 بهمن 1394 ساعت 10:42

 

گروه تخصصي نيوراك در تلگرام

 

 

سوپر گروه تخصصي نيوراك در تلگرام با بيش از 700عضو  فعاليت مي كند، همكاران و دوستان محترم مي توانند جهت رفع مشكلات فني،  آگاهي از محصولات جديد، اطلاع از آخرين توصيه نامه هاي شركت فناوري نيوراك در خصوص استفاده از تجهيزات، آموزش نصب تجهيزات به صورت فارسي ، به اشتراك گذاري تجربه هاي تخصصي همكاران با يكديگر، اطلاع از آخرين تخفيف هاي فروش محصولات نيوراك، معرفي نماينده هاي معتبر جهت خريد و دريافت نظرات و پيشنهاد ها در جهت ارتقاء سطح خدمات پس از فروش،  از طريق لينك زير عضو گروه نيوراك در تلگرام شوند.

 

لينك گروه نيوراك در تلگرام

https://t.me/joinchat/AuXlbDxf60-8776UrSlRXw


ادامه مطالب »بهمن
21
آموزش روش گرفتن TDM CAPTURE از گیت وی های نیوراک
ارسال شده توسط محمد مهدي خداياري در 21 بهمن 1394 ساعت 10:27

آموزش روش گرفتن TDM CAPTURE از گیت وی های نیوراک

كارايي پارامتر Busy tone  جهت قطع آنی خطوط، بعد از اتمام مکالمه می باشد. اين پارامتر در كشورهاي مختلف، متفاوت است. استاندارد معرفی شده برای خطوط PSTN  درکشور ایران،  براي اين پارامتر در بازه زماني 425 تا 500 میلی ثانیه مي باشد. لازم به ذكر است كه، گیت وی های نیوراک سازگاری کامل با استانداردهاي مخابراتي در نظر گرفته شده در کشور را دارند. براي همين منظور با تنظیم پارامترهای مربوط به on time و off time بر روی 500 ميلي ثانيه در اکثر مناطق مخابراتی، Busy Tone بدون هیچ گونه مشکلی كار ميكند. با این حال، در برخی سناریوها به دلیل استاندارد نبودن پارامترهاي مربوط به خطوط شهری مخابرات و یا بوق تحویل گرفته شده از خروجی سانترال های قدیمی، با مشکل مشغول ماندن خطوط FXO در گیت وی ها روبرو هستیم. در این حالت می بایستی پارامترهای busy tone تحویل گرفته شده از مخابرات یا سانترال های قدیمی را به دست آوريم تا با تطبيق  گيتوي با سيگنال ورودي ، مشكل را حل كنيم، بدين ترتيب می بایستی از طریق منوی Tools/TDM capture در گيتوي  اقدام به capture گرفتن از مکالمه كنيم.

 

برای این منظور مطابق دستور العمل زیر عمل نمایید

در ابتدا از منوی Tools بخش مربوط به TDM capture را انتخاب کرده ، سپس یکی از پورت های FXO را انتخاب کرده ، عملیات capture را start کرده و بعد از آن یک تماس با خط انتخابی برقرار کنید. بعد از گذشت 1 تا 2 دقیقه مکالمه را قطع نموده ، سپس گزینه stop را زده و فایل دریافتی از گیت وی را که با فرمت PCM می باشد ، ذخیره نمایید.

نکته 1 : در صورتی که از روش TRUNK برای برقراری ارتباط با سرور استفاده نموده اید و تمامی پورت های FXO را تحت عنوان یک اسم انتخاب نموده اید برای گرفتن capture می بایستی اسم پورت مورد نظر را تغییر داده و یک عدد مشخص برای آن در نظر بگیرید (مثلا 8000) در غیر این صورت عملیات capture به درستی انجام نخواهد شد.

نکته 2 : به منظور بررسی فایل دریافتی می بایستی به شرکت فناوران رهیاب سیستم آسیا ارسال گردد. قبل از ارسال فایل با استفاده از نرم افزار های اجرا کننده فایل های PCM (مانند نرم افزار cool edit pro) از صحت و سالم بودن فایل capture شده ، مطمئن شوید. (تمامی مکالمه شما به انضمام صدای بوق مشغولی می بایستی در فایل ذخیره شده باشد)

نکته 3 : بعد از بررسی فایل توسط کارشناسان شرکت فراسا ، اطلاعات مربوط به پارامترها در اختیار شما قرار خواهد گرفت که می بایستی تغییرات را در منوی مربوطه اعمال نمایید. (در سری جدید گیت وی ها که شامل HX4E وMX8A می باشد این منو در قسمت Trunk>advanced و در سایر سری ها در منوی advanced>trunk می بایستی پارامترهای مربوط به busy tone one-time  و busy tone off-time را اصلاح نمایید.)

 

 

 

لينك گروه نيوراك در تلگرام

https://t.me/joinchat/AuXlbDxf60-8776UrSlRXw 


ادامه مطالب »بهمن
05
معرفي مراكز تماس IP-PBX جديد نيوراك
ارسال شده توسط محمد مهدي خداياري در 05 بهمن 1394 ساعت 08:11

معرفي مراكز تماس IP-PBX جديد نيوراك

شركت فناوري نيوراك پس از بررسي خواسته هاي مشتريان خود، در خصوص نياز به يك مركز تماس پايدار با كارايي بالا، جهت جايگزين شدن با راه كارهاي نرم افزاري كد باز كه مورد استفاده قرار مي گرفت، سري جديد مراكز تماس خود را معرفي و روانه بازار كرد. سري جديد مراكز تماس OM نيوراك نسبت به سري قبلي تغييرات اساسي و بنيادي داشته است. سري جديد پس از تست هاي فراوان از نظر پايداري و كارايي در آزمايشگاه هاي معتبر، در حال حاضر از طريق شركت فناوران رهياب سيتم آسيا ( گارانتي فراسا) در بازار ايران توزيع مي شود. مراكز تماس جديد نيوراك  با نام هاي OM20، OM50 و OM500 بازار هدفشان SMB و Enterprise مي باشد. امكانات منحصر به فردي از قبيل CRM اختصاصي نيوراك‌، پنل مديريتي قوي وآسان، پشتيباني كامل از انواع سرويس هاي مورد نياز، حافظه كافي جهت ضبط كليه مكالمات، ابزارهاي مانيتورينگ جهت كنترل تماس ها و سخت افزاري قدرتمند و پايدار با قيمتي مناسب،  مراكز تماس نيوراك را به عنوان رقيب  جدي براي راه كارهاي نرم افزاري ارزان تبديل كرده است.

استقبال چشمگير فعالان بازار ويپ پس از عرضه سري جديد IP-PBX هاي نيوراك در زماني كوتاه ، شركت فراسا را مصمم ساخت تا با اطلاع رساني، برگزاري همايش ها و دوره هاي آموزشي، همكاران و مشتريان محترم را در خصوص امكانات و قابليت هاي سري هاي جديد OM20، OM50 و OM500مطلع سازد.

سري OM20

نيوراك با عرضه سري OM20 در دو مدل OM20-4FXO و OM20-2S/2 هدف از ارايه اين محصول را بازار SMB بيان كرد، نياز شركت هاي كوچك به امكانات IP-PBX گرچه به اندازه سازمان هاي بزرگ نيست، اما استفاده از CRM، پنل مديريتي، ضبط مكالمات، مانيتورينگ، سرويس هاي كامل تلفني و پايداري سيستم، همانقدر كه در سازمان هاي بزرگ مورد نياز است در شركت هاي كوچك هم كاربرد فراواني دارد. نيوراك با فراهم كردن اين امكانات در سري OM20 به همراه سخت افزار قدرتمند رقيب جدي براي راه كارهايي ارزان قيمتي كه تا كنون تنها بواسطه قيمت در اين بخش از بازار مورد استفاده قرار مي گرفتند شده است. در حال حاضر اين محصول جايگزين سري هاي OM12 و OM4  شده است ( سري OM12 و OM4 ديگر توليد نمي شوند ).

 

سري OM50

شركت نيوراك با ارايه OM50 نياز آن دسته از شركت هايي كه تعداد خطوط آنالوگ آنها كمي از شركت هاي كوچك بيشتر است ( بين 4 تا 8 خط شهري) را برآورده مي سازد، امكانات منحصر به فردي از قبيل CRM اختصايي نيوراك‌، پنل مديريتي قوي، پشتيباني كامل از انواع سرويس هاي مورد نياز، حافظه كافي جهت ضبط كليه مكالمات، ابزارهاي مانيتورينگ جهت كنترل تماس ها و سخت افزاري قدرتمند و پايدار با قيمتي مناسب، گزينه بسيار مناسبي براي شركت هايي بين 25 تا 50 داخلي مي باشد.

سري OM500

يكي از مهم ترين ويژگي هاي شركت فناوري نيوراك، اهميت دادن به نظرات و خواسته هاي مشتريان خود است. بدين ترتيب با توجه به نياز بازار به مركز تماس سخت افزاري قدرتمند و پايدار در رده Enterprise  ، نيوراك سري OM500 را معرفي كرد. گرچه سالهاي گذشته نيوراك براي اين قسمت از بازار سري  OM200 را معرفي كرده بود، ولي سري OM500  از نظر طراحي و امكانات، تفاوت هاي بسيار زيادي با سري هاي قبلي دارد. همين امر باعث شده است كه شركت نيوراك توليد سري هاي قبلي را متوقف و تمامي تلاش خود را جهت ارتقاء سري هاي جديد OM  نمايد. سري OM500 با بهره گيري از CPU1GHz و DSP هاي پرقدرت شركت موتورولا، بر روي يك پلاتفرم سخت افزاري پايدار قرار ميگيرد، پشتيباني از 512 داخلي SIP، 512ترانك آنالوگ و 2 ترانك   PRI (به صورت ماژول بر روي شاسي OM500 قرار مي گيرنند) ، سري OM500 را به محصولي ايده ال تبديل مي كند.

امكانات منحصر به فردي از قبيل CRM اختصاصي نيوراك‌، پنل مديريتي قوي وآسان، پشتيباني كامل از انواع سرويس هاي مورد نياز، حافظه كافي جهت ضبط كليه مكالمات، ابزارهاي مانيتورينگ جهت كنترل تماس ها، IVR چند لايه اي ، پشتيباني از انواع كدك ها، پشتيباني از پروتكل SRTP، پشتيباني از  VPN و   VLAN، سري OM500 را به محصولي بدون رقيب در بخش مراكز تماس stand alone براي بازار تجاري تبديل مي كند.

 


ادامه مطالب »مهر
02
برگزاری اولین همایش و کارگاه آموزشی تجهیزات نیوراک در ایران
ارسال شده توسط محمد مهدي خداياري در 02 مهر 1394 ساعت 10:15

برگزاری اولین همایش و کارگاه آموزشی تجهیزات نیوراک در ایران

در تاریخ 22 و 23 شهریورماه سال جاری همایش و کارگاه آموزشی محصولات نیوراک توسط فناوران رهیاب سیستم آسیا نماینده انحصاری تجهیزات نیوراک, در مجتمع فنی تهران برگزار شد.

 اولین همایش نیوراک در ایران

در طی برگزاری این همایش کارشناس ارشد فنی نیوراک آقای الن سان نیز حضور داشتند و محصولات جدید نیوراک که از طریق فراسا وارد بازار ایران شده است را معرفی کردند. این محصولات شامل سری جدید HX4E, MX8A, OM20, OM50 و OM500 می باشند.

 همایش معرفی تجهیزات نیوراک

 

در روز برگزاری کارگاه آموزشی نیوراک که به مدت 12 ساعت به طول انجامید , به صورت کامل نحوه پیکربندی و راه اندازی انواع محصولات به صورت پایه و پیشرفته به همراه راه کارهای ویپ نیوراک, توسط مدرسین شرکت فراسا و نیوراک ارایه شد.

 اولین کارگاه آموزشی نیوراک در ایران

لازم به ذکر است که همایش و دوره آموزشی برای اولین بار در ایران برگزار شد و  شرکت فراسا نیز به عنوان نماینده انحصاری نیوراک در حین برگزاری همایش وعده داد که به صورت مداوم دوره های آموزشی محصولات نیوراک را برای علاقه مندان برگزار کند.

 


ادامه مطالب »